Brydż sportowy PDF Drukuj

 

ImageKomitet Organizacyjny Międzynarodowej XVI Letniej Olimpiady Młodzieży Ewangelickiej, która przeprowadzona będzie w dniach: 27.04-1.05.2007 w Tomaszowie Mazowieckim i Spale oraz Luterańska Organizacja Sportowa w RP zapraszają na:

TURNIEJ PAR OPEN BRYD¯A SPORTOWEGO

 który rozegrany zostanie w sobotę 14 kwietnia 2007 roku od godz 1000 w Skoczowie 
 1. Zamiarem organizatorów jest odciążenie głównych rozgrywek przeprowadzanych w czasie Olimpiady oraz – w miarę możliwości – powiększenie ilości dyscyplin, tym samym i uczestników, z zachowaniem regulaminu olimpiad letnich. W przypadku brydża sportowego, traktowanego w punktacji jako dyscyplina indywidualna, stosowany przez nas (w trakcie Olimpiady) podział wiekowy dla kategorii: młodzik/senior nie ma znaczenia, czyli będzie wliczany do klasyfikacji seniorów.
 2. Zawody rozegrane zostaną w obiektach Parafii Ewangelickiej w Skoczowie (ul. Kossak-Szatkowskiej 74)
 3.  W reprezentacji parafialnej możliwy jest start do 3-ch par.
 4. Zawody rozegrane zostaną w zgodzie z Regulaminem Turniejowym PZBS i stosownymi postanowie-niami Międzynarodowego Prawa Brydżowego. W trakcie trwania zawodów zabrania się stosowania wysoce sztucznych systemów licytacyjnych (popularny charakter turnieju). Faktyczny dystans, przedział 40 do 60 rozdań, oraz sposób kojarzenia par uzależniony jest od liczby zgłoszonych par. Zawody obejmuje Jednolity Kalendarz Sportowym Polskiego Związku Brydża Sportowego na 2007 rok.
 5. Zgłoszenie reprezentacji (par), potwierdzone przez duszpasterza parafialnego, winno zawierać:

  imię i nazwisko zawodników, datę urodzenia i adres zamieszkania oraz
  dla członków PZBS nr PID.
  W zawodach naliczane będą punkty klasyfikacyjne zgodnie z Regulaminem Klasyfikacyjnym PZBS.
        

  Zgłoszenie należy przesyłać do 30.03.2007r. na adres: LOSwRP skr. poczt. 9, 97-200 Tomaszów Maz.,
  faksem: +44 7245739
  lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (ze skrzynki internetowej duszpasterza lub zgłaszającej parafii)

 6. Organizatorzy zapewniają sprzęt sportowy niezbędny do rozegrania zawodów, obsługę sędziowską. Zakończenie zawodów planowane jest na godz.  1700.
 
© 2015 Luterańska Organizacja Sportowa w Rzeczypospolitej Polskiej
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.